o nas
O La Passione

O nas

LA PASSIONE, to miejsce zrodzone z pasji i wielkiej miłości do gimnastyki artystycznej, przepięknej olimpijskiej, dyscypliny sportu, łączącej w sobie elementy tańca z pracą przyborów, tj. skakanka, obręcz, piłka, wstążka oraz maczugi. Uprawianie gimnastyki artystycznej znacząco wpływa na rozwój koordynacji ruchowej oraz gibkości, ale przede wszystkim rozwija w dziewczynkach poczucie estetyki ruchu i gracji, kształtuje również piękną sylwetkę.

LA PASSIONE, to miejsce, w którym spotykają się młode adeptki zdrowego, sportowego stylu życia. Miejsce, w którym cieszymy się pięknem gimnastyki w rekreacyjnym wymiarze, tu uczymy się samodyscypliny, sumienności, staranności, wyznaczamy sobie sportowe cele i z determinacją dążymy do ich realizacji. Uczymy się wygrywać i przeżywamy kształcące porażki, nawiązujemy przyjaźnie i uczymy się jak pięknie, aktywnie żyć.

LA PASSIONE, to szkółka z wieloletnimi tradycjami i sukcesami, działamy nieprzerwanie do kwietnia 2014 roku, trenujemy, rozwijamy się, uczestniczymy w rywalizacji międzynarodowej i ogólopolskiej.

POMAGAMY SPEŁNIAĆ GIMNASTYCZNE MARZENIA
Dołącz do nas!

John joe

ANITA FABICKA

trener i sędzia gimnastyki artystycznej - ZAŁOŻYCIELKA LA PASSIONE

Licencjonowana instruktorka sportu w dyscyplinach: gimnastyka artystyczna oraz akrobatyka sportowa, a także instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness i nowoczesne formy gimnastyki, posiadająca także przygotowanie pedagogiczne, która z powodzeniem przez lata umiejętnie łączyła sport z edukacją - mgr inż. Zarządzania Produkcją (Politechnika Łódzka) oraz doktor ekonomii, w dziedzinie Nauk o Zarządzaniu (Uniwersytet Łódzki).
W latach 2006-2014 była instruktorką gimnastyki artystycznej w UKS 41 Łódź, w latach 2015-2016 współpracowała z sekcją wyczynowej gimnastyki artystycznej MUKS Widzew Łódź.
Jest inicjatorką rozwoju rekreacyjnej gimnastyki artystycznej w Polsce. Od kwietnia 2014 roku z pasją oddaje się prywatnemu nauczaniu gimnastyki artystycznej w LA PASSIONE Łódź, a od września 2017 roku, również w LA PASSIONE Wrocław. Od 2020 roku nauczyciel Gimnastyki Artystycznej i Podstaw Przedsiębiorczości w Międzynarodowej Szkole Mistrzostwa Sportowego "Edukacja i Sport" w Łodzi. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, zarówno prowadząc treningi w klubie sportowym, jak również podczas wyjazdów na obozy oraz zawody sportowe.

ANITA FABICKA

Jako była zawodniczka doskonale rozumie potrzebę wzrastania w duchu sportowym, rozwijania w dzieciach pasji, kształtowania siły charakteru, sportowej postawy, wytrwałości oraz umiejętności wyznaczania sobie celu i sumiennego dążenia do niego. 

 

Podczas ośmioletniej przygody z wyczynową gimnastyką artystyczną, wielokrotnie reprezentowała UKS 41 Łódź na zawodach w kraju i za granicą. W kolejnych latach wykorzystywała zdobyte umiejętności gimnastyczne tańcząc zawodowo w formacji V6, a także trenując wyczynowo w sekcji Aerobiku Sportowego Politechniki Łódzkiej, a podczas studiów doktoranckich w sekcji Uniwersytetu Łódzkiego. Zwieńczeniem kariery było zdobycie w barwach UŁ mistrzostwa Polski w Aerobiku Sportowym w pionie uniwersytetów oraz v-ce mistrzostwa Polski w klasyfikacji generalnej, podczas XXIV Akademickich Mistrzostw Polski w Aerobiku Sportowym Wrocław 2007. I od tamtego zwycięstwa dzieli się swoją pasją i doświadczeniem z kolejnym pokoleniem gimnastyczek.

John joe

MILENA PIETRZYK

TRENER I CHOREOGRAF

Mimo fascynacji gimnastyką artystyczną już w wieku przdszkolnym, trenować zaczęła dopiero w wieku 16 lat. Dołączyła do klubu LA PASSIONE Wrocław jako uczestniczka zajęć w 2019 roku i od tej pory bardzo szybko się rozwijała jako zawodniczka, inspirując i dając przykład najmłodszym Passionelkom. Milena Pietrzyk jest aktualnie najstarszą zawodniczką rekreacyjnej gimnastyki artystycznej w Polsce. W dzieciństwie trenowała różne sporty, między innymi siatkówkę, akrobatykę powietrzną, taniec współczesny i lekką atletykę, czego zwieńczeniem było zdobycie drużynowego mistrzostwa Dolnego Śląska w Licealiadzie LA 2022. Ostatecznie, to gimnastyka artystyczna skradła Jej serce. Rozpoczęła przygodę trenerską jako asystent trenera w 2021 roku pomagając podczas zajęć w naszej najmłodszej grupie treningowej MAM TALENT! Aktualnie tworzy choreografie układów z przyborem oraz wspiera zawodniczki z grupy STARS w pracy z piłką, obręczą, maczugami, wstążką i skaknką - umiejętnie łącząc obowiązki trenera i zawodniczki. Milena fantastycznie potrafi łączyć sportową pasję z nauką, poza zamiłowaniem do sportu jest studentką prestiżowego kierunku Psychologia na Uniwersytecie Wrocławskim. Jako zawodniczka wie jak dobrze poprowadzić trening i przygotować nasze małe gimnastyczki do udziału w pokazach i rekreacyjnych zawodach.

John joe

ADRIANNA NACZYŃSKA

trener i choreograf

Od najmłodszych lat związana z akrobatyką sportową, trenowała wyczynowo w klubie DOSiR Sokolnia w Chorzowie. Członkini kadry narodowej oraz reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata i Europy w trójkach kobiet w latach 2013-2016. Medalistka turniejów międzynarodowych i ogólnopolskich. Adrianna wywalczyła 2 miejsce w VIII edycji programu Mam Talent wraz z grupą Acro Team Silesia. Studentka AWF we Wrocławiu na kierunku Sport oraz Wychowanie Fizyczne. Od roku 2017 spełnia się jako instruktor akrobatyki grup rekreacyjnych oraz wyczynowych. Licencjonowany instruktor: akrobatyki sportowej, pilates, odnowy biologicznej oraz kulturystyki. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę szkoląc się pod okiem najlepszych trenerów akrobatyki w Polsce. Od września 2022 wspiera najmłodsze Passionelki w rozwijaniu Ich gimnastycznej pasji, ucząc przewrotów, mostków i gwiazd.

John joe

KINGA JEŻEWSKA

trener i choreograf

Od najmłodszych lat trenowała rekreacyjnie gimnastykę artystyczną w Młodzieżowym Domu Kultury w Gdyni. Prezentowała swoje umiejętności, występując w licznych pokazach, między innymi na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni i startując w turniejach oraz festiwalach gimnastyczno-tanecznych o randze krajowej i międzynarodowej. Po zakończeniu gimnastyczno-tanecznej kariery rozpoczęła pracę z młodymi adeptkami tej pięknej dyscypliny sportu w prywatnej szkóce w Gdyni. Obecnie rozwija swoją gimnastyczną pasję pracując jako trener w LA PASSIONE Łódź i jednocześnie kontynuuje naukę na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

John joe

MAGDALENA KŁOSIŃSKA

asystent trenera

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Kulturoznawstwo z wykształcenia i z pasji miłośniczka kultury i sztuki, ale przede wszystkim mama trzech córek, z ogromnym doświadczeniem w czesaniu koków, wiązaniu wszelkich kokardek i naklejaniu plasterków, z zaangażowaniem wspierająca rozwijanie w dzieciach pasji.
Od 2017 roku wspiera nasze Passionelki podczas regularnych i wyjazdowych zajęć, a także podczas przygotowań do startów w turniejach. Zawsze służy dobrym słowem, a uśmiechem rozpromienia każdy gorszy dzień.
Miłośniczka tenisa i od niedawna gimnastyki artystycznej. Wspaniały przyjaciel i po prostu dobry człowiek.

John joe

AMELIA NIEDBAŁA

ASYSTENT TRENERA, CHOREOGRAF

Amelia Niedbała zafascynowana jest gimnastyką artystyczną od wieku przedszkolnego. Jako kilkuletnia dziewczynka z podziwem oglądała gimnastyczki i próbowała je naśladować. Każdą wolną chwilę poświęcała na rozciągnie, naukę elementów akrobatyki i wymyślanie własnych układów taneczno-akrobatycznych. Początkowo widownię dla jej niesamowitych umiejętności stanowiła jedynie najbliższa rodzina.  W 2015 roku dołączyła do klubu LA PASSIONE co sprawiło, że mogła się zacząć rozwijać pod okiem profesjonalistów. Nabyte umiejętności prezentowała w licznych startach na ogólnopolskich zawodach gimnastycznych. W latach 2015-2021 z każdego turnieju, w którym brała udział, wracała z medalem. W trakcie konkursowej rywalizacji nie tylko prezentowała swoje umiejętności, ale przede wszystkim nauczyła się osiągania sukcesów przy równoczesnym patrzeniu z szacunkiem na swoje rywalki. Osiąganie niższych not nie było powodem do rozczarowania, ale mobilizacją do jeszcze intensywniejszej pracy i ciągłego doskonalenia swojego warsztatu. Obecnie uczennica liceum, łącząca naukę z ogromną pasją, jaką jest gimnastyka artystyczna. Od 2022 próbuje swoich sił jako asystentka trenera. Pragnie dzielić się z młodymi dziewczynkami, które stawiają swoje pierwsze kroki jako Passionelki swoim przeżyciami, wiedzą, doświadczeniem, a przede wszystkim miłością do tego pięknego sportu.

John joe

MAJA LASOTA

trener, choreograf, konsultantka psychologiczna

Maja Lasota jest związana z gimnastyką artystyczną i baletem od najmłodszych lat.
Jako córka tancerki baletowej, kontynuuje rodzinną tradycję, trenowała gimnastykę artystyczną w klubie UKS FAWORYT we Wrocławiu od 4 roku życia, startowała w pierwszych zawodach mając 6 lat.
Niewiele lat później uzyskała tytuł mistrzyni Polski i Ukrainy w swoim roczniku. Trenowała także na terenie Rosji i Ukrainy, między innymi pod okiem Iriny Deriuginy.
Po zakończeniu przygody z wyczynową gimnastyką artystyczną próbowała sił w balecie, którym zajmuje się do dziś, będąc uczennicą Wrocławskiej Akademii Baletu.
Pracę z dziećmi rozpoczęła w przedszkolu jako wychowawca i psycholog.
Nasza Maja jest absolwentką kierunku Komunikacja Społeczna na Uniwersytecie SWPS, Psychologii klinicznej.
Maja jest prawdziwą artystką, zawodowo jest także wokalistką, posiada więc przygotowanie sceniczne i umiejętność pracy pod presją oraz zarządzania stresem.
Jest wyjątkowo wrażliwą i empatyczną trenerką, jako była zawodniczka doskonale rozumie swoje podopieczne, a Jej wiedza, doświadczenie i umiejętności są ogromnym wsparciem dla naszych Passionelek.

John joe

Anna Reszetarska

asystent trenera, choreograf

Od piątego roku życia trenowała taniec nowoczesny, gdzie poznawała podstawy tańca oraz uczyła się elementów akrobatyki. Do LA PASSIONE dołączyła w maju 2020 roku, gdzie mogła się dalej rozwijać i realizować swoją sportową pasję. Wszystkie nabyte umiejętności prezentowała na zawodach międzynarodowych i ogólnopolskich, które nie zawsze kończyły się wygraną, ale zawsze mobilizowały do dalszej ciężkiej pracy. Podczas swojej gimnastycznej drogi nauczyła się przede wszystkim świadomości własnego ciała, pokonywania swoich słabość i tego, że nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń. Obecnie jest uczennicą liceum, łączącą gimnastykę artystyczna z obowiązkami szkolnymi. Od 2022 roku próbuje swoich sił jako asystent trenera, gdzie pomaga najmłodszym zawodniczkom w stawianiu pierwszych kroków w gimnastycznym świecie, wspiera je i przekazuje im miłość oraz magię tego pięknego sportu podczas regularnych zajęć oraz podczas zawodów.

John joe

Milena Adamczewska

trener, choreograf

Gimnastyka artystyczna pojawiła się na drodze Mileny w 2010 roku, kiedy to rozpoczęłam edukację w SP 8 w Pabianicach w klasie o profilu gimnastyka artystyczna. Będąc nastolatką prowadziła 2 zespoły cheerleaders w szkole w Piątkowisku, a swoją dalszą edukację w zakresie tańca kontynuowała w Liceum Ogólnokształcącym Międzynarodowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego w klasie o profilu taneczno-teatralnym, pod patronatem zespołu Ad Astra - Mistrzyń Świata w Tańcu Sportowym (IDF). Przez 3 lata miała zatem okazję, by szkolić się w wielu technikach tańca; taniec klasyczny, współczesny, jazzowy, kontakt,  improwizacja, gimnastyka artystyczna i wielu innych. Miała też szansę przyjrzeć się bliżej historii tańca i teatru, a także brać udział w licznych warsztatach. Milena ma także doświadczenie w pracy z najmłodszymi dziećmi, prowadziła zajęcia taneczne w łódzkich przedszkolach. Aktualnie jest studentką Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, studiuje Choreografię i Techniki Tańca. Od października 2022 dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami z łódzkimi Passionelkami.

Gimnastyka Artystyczna La Passione

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA

Pragnąc zaszczepić w kolejnym pokoleniu miłość do tej pięknej dyscypliny sportu, w zgranym zespole LA PASSIONE zaprasza dziewczynki w wieku 5-14 lat do uczestnictwa w zajęciach rekreacyjnych gimnastyki artystycznej w Łodzi i we Wrocławiu.