Przejdź do treści
o nas
O La Passione

O nas

LA PASSIONE to miejsce zrodzone z pasji i miłości do gimnastyki artystycznej, przepięknej olimpijskiej, dyscypliny sportu, łączącej w sobie elementy tańca klasycznego i charakterystycznego z pracą przyborów, tj. skakanka, obręcz, piłka, wstążka oraz maczugi. 

Uprawianie gimnastyki artystycznej znacząco wpływa na rozwój koordynacji ruchowej oraz gibkości, ale przede wszystkim rozwija w dziewczynkach poczucie estetyki ruchu i gracji, kształtuje również piękną sylwetkę.

John joe

ANITA FABICKA

trener i sędzia gimnastyki artystycznej - ZAŁOŻYCIELKA LA PASSIONE

Licencjonowana instruktorka sportu w dyscyplinach: gimnastyka artystyczna oraz akrobatyka sportowa, a także instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness i nowoczesne formy gimnastyki, posiadająca także przygotowanie pedagogiczne, która z powodzeniem przez lata umiejętnie łączyła sport z edukacją - mgr inż. Zarządzania Produkcją (Politechnika Łódzka) oraz doktor ekonomii, w dziedzinie Nauk o Zarządzaniu (Uniwersytet Łódzki).
W latach 2006-2014 była instruktorką gimnastyki artystycznej w UKS 41 Łódź, w latach 2015-2016 współpracowała z sekcją wyczynowej gimnastyki artystycznej MUKS Widzew Łódź.
Jest inicjatorką rozwoju rekreacyjnej gimnastyki artystycznej w Polsce. Od 2014 roku z pasją oddaje się prywatnemu nauczaniu gimnastyki artystycznej w LA PASSIONE Łódź, a od 2017 roku, również w LA PASSIONE Wrocław. Od 2020 roku nauczyciel Gimnastyki artystycznej i Podstaw przedsiębiorczości w Międzynarodowej Szkole Mistrzostwa Sportowego "Edukacja i Sport" w Łodzi. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, zarówno prowadząc treningi w klubie sportowym, jak również podczas wyjazdów na obozy oraz zawody sportowe.

ANITA FABICKA

Jako była zawodniczka doskonale rozumie potrzebę wzrastania w duchu sportowym, rozwijania w dzieciach pasji, kształtowania siły charakteru, sportowej postawy, wytrwałości oraz umiejętności wyznaczania sobie celu i sumiennego dążenia do niego. 

 

Podczas ośmioletniej przygody z wyczynową gimnastyką artystyczną, wielokrotnie reprezentowała UKS 41 Łódź na zawodach w kraju i za granicą. W kolejnych latach wykorzystywała zdobyte umiejętności gimnastyczne tańcząc zawodowo w formacji V6, a także trenując wyczynowo w sekcji Aerobiku Sportowego Politechniki Łódzkiej, a podczas studiów doktoranckich w sekcji Uniwersytetu Łódzkiego. Zwieńczeniem kariery było zdobycie w barwach UŁ mistrzostwa Polski w Aerobiku Sportowym w pionie uniwersytetów oraz v-ce mistrzostwa Polski w klasyfikacji generalnej, podczas XXIV Akademickich Mistrzostw Polski w Aerobiku Sportowym Wrocław 2007. I od tamtego zwycięstwa dzieli się swoją pasją i doświadczeniem z kolejnym pokoleniem gimnastyczek.

John joe

MAJA LASOTA

trener i choreograf

Maja Lasota jest związana z gimnastyką artystyczną i baletem od najmłodszych lat.
Jako córka tancerki baletowej, kontynuuje rodzinną tradycję, trenowała gimnastykę artystyczną w klubie UKS FAWORYT we Wrocławiu od 4 roku życia, startowała w pierwszych zawodach mając 6 lat.
Niewiele lat później uzyskała tytuł mistrzyni Polski i Ukrainy w swoim roczniku. Trenowała także na terenie Rosji i Ukrainy, między innymi pod okiem Iriny Deriuginy.
Po zakończeniu przygody z wyczynową gimnastyką artystyczną próbowała sił w balecie, którym zajmuje się do dziś, będąc uczennicą Wrocławskiej Akademii Baletu.
Pracę z dziećmi rozpoczęła w przedszkolu, w którym pracuje aktualnie.
Nasza Maja jest absolwentką kierunku Komunikacja Społeczna na Uniwersytecie SWPS, gdzie obecnie jest na ostatnim roku psychologii klinicznej.
Maja jest prawdziwą artystką, zawodowo jest także wokalistką, posiada więc przygotowanie sceniczne i umiejętność pracy pod presją oraz zarządzania stresem.
Jest wyjątkowo wrażliwą i empatyczną trenerką, jako była zawodniczka doskonale rozumie swoje podopieczne, a Jej wiedza, doświadczenie i umiejętności są ogromnym wsparciem dla naszych Passionelek.

John joe

AGATA GAWEŁ

INSTRUKTOR TAŃCA I CHOREOGRAF

Miłośniczka tańca klasycznego, studiuje na kierunku Taniec w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi na specjalności pedagogika tańca, gdzie rozwija swoje umiejętności.  Agata od dziecka występowała w licznych przedstawieniach m.in. “Dziadek do Orzechów”, “Królewna Śnieżka” przy Operetce Dolnośląskiej oraz we własnych projektach choreograficznych. Obecnie trenuje we Wrocławskiej Akademii Baletu, gdzie rozwija swoje zamiłowanie do tańca klasycznego. Ma ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi, za sprawą doświadczenia nabieranego podczas opieki nad przedszkolakami we wrocławskim prywatnym przedszkolu Serduszkowo. Aktualnie prowadzi także zajęcia z najmłodszymi wrocławskimi Passionelkami - grupą początkującą MAM TALENT! Wspiera również wrocławskie i łódzkie Passionelki podczas przygotowań i startów w turniejach.

John joe

NATALIA HARTEL

trener i choreograf

Wielka pasjonatka sportów gimnastycznych i wodnych. Od najmłodszych lat była aktywnie działająca zawodniczką klubu UKS Katowice w gimnastce artystycznej, gdzie uczestniczyła w zawodach krajowych i konkursach. Wyczynowa zawodniczka nie ograniczała się tylko do lądu. Od małego była również bardzo zaangażowana w żeglarstwo regatowe. Sport wymagający gibkości, siły i bardzo dobrej taktyki. Niestety w czasie kariery w latach młodszych doznała kontuzji, co na parę lat wykluczyło ją z uczestnictwa w zawodach. 
Pasja do sportu i chęć rozwoju  pozwoliły jej na wyjazd na mistrzostwa Europy w żeglarstwie  i wysokie miejsca na mistrzostwach Polski. Do gimnastyki powróciła w czasie liceum, gdzie realizowała się jako trenerka. Obecnie jest studentką na Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie podnosi swoją wiedzę i kwalifikacje. Doświadczenie zebrane przez kilka lat, liczne obozy gimnastyczne i żeglarskie, na których prowadziła swoje grupy jako trenerka dają jej bardzo dużą lekkość w podejściu do dzieci, a efekty ciężkiej pracy każdej Passionelki motywują ją do dalszego działania. 

John joe

KINGA JEŻEWSKA

trener i choreograf

Od najmłodszych lat trenowała rekreacyjnie gimnastykę artystyczną w Młodzieżowym Domu Kultury w Gdyni. Prezentowała swoje umiejętności, występując w licznych pokazach, między innymi na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni i startując w turniejach oraz festiwalach gimnastyczno-tanecznych o randze krajowej i międzynarodowej. Po zakończeniu gimnastyczno-tanecznej kariery rozpoczęła pracę z młodymi adeptkami tej pięknej dyscypliny sportu w prywatnej szkóce w Gdyni. Obecnie rozwija swoją gimnastyczną pasję pracując jako trener w LA PASSIONE Łódź i jednocześnie kontynuuje naukę na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

John joe

MAGDALENA KŁOSIŃSKA

asystent trenera

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Kulturoznawstwo z wykształcenia i z pasji miłośniczka kultury i sztuki, ale przede wszystkim mama trzech córek, z ogromnym doświadczeniem w czesaniu koków, wiązaniu wszelkich kokardek i naklejaniu plasterków, z zaangażowaniem wspierająca rozwijanie w dzieciach pasji.
Od 2017 roku wspiera nasze Passionelki podczas regularnych i wyjazdowych zajęć, a także podczas przygotowań do startów w turniejach. Zawsze służy dobrym słowem, a uśmiechem rozpromienia każdy gorszy dzień.
Miłośniczka tenisa i od niedawna gimnastyki artystycznej. Wspaniały przyjaciel i po prostu dobry człowiek.

Gimnastyka Artystyczna La Passione

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA

Pragnąc zaszczepić w kolejnym pokoleniu miłość do tej pięknej dyscypliny sportu, w zgranym zespole LA PASSIONE zaprasza dziewczynki w wieku 5-14 lat do uczestnictwa w zajęciach rekreacyjnych gimnastyki artystycznej w Łodzi i we Wrocławiu.