Przejdź do treści
Top przydante informacje
Zaczynamy przygodę z gimanstyką artystyczną

Pierwsze zajęcia GRATIS

Udział w pierwszych, próbnych zajęciach jest BEZPŁATNY!
Kandydatka na Passionelkę powinna być ubrana w wygodny strój sportowy, tzn. koszulkę, getry i skarpetki, powinna także mieć wysoko upięte włosy (najlepiej w kok). Rodzic jest obecny na sali tylko podczas pierwszych zajęć. Prosimy o niewykonywanie zdjęć oraz nagrań video podczas próbnych zajęć. Do zajęć należy przygotowac się we wskazanej szatni, zarówno Dziecko jak i Rodzic powinni posiadać obuwie na zmianę.
Należy zachować zasady reżimu sanitarnego; zdezynfekować dłonie przed wejściem do hali sportowej, zasłonić maseczką usta i nos, zachować 1,5m odległości od innych uczestników Lekcji próbnej.

Po zakwalifikowaniu się na zajęcia do jednej z grup należy:

  1. Pobrać i wypełnić Deklarację uczestnictwa w zajęciach (zapoznać się z Regulaminem zajęć) oraz dostarczyć dokument jako MMS na nr tel. +48 604 965 004, a oryginał w wersji papierowej przed pierwszymi regularnymi zajęciami.
  2. Zakupić u nas jednolity zestaw gimnastyczny, zawierający: body, napalcówki, skakankę, worek i zestaw do czesania koka. Strój jest jednocześnie strojem na pokazy i występy. 
Co trzeba wiedzieć

Starty w zawodach

Na każdy turniej startująca zawodniczka musi posiadać:

  1. Pisemną zgodę Rodzica na udział Dziecka w zawodach (podpis na zbiorczym dokumencie dot. RODO).
  2. Zaświadczenie o braku przeciwskazań zdrowotnych do udziału w zawodach (podpis na zbiorczym dokumencie).
  3. Ubezpieczenie NNW na czas trwania zawodów (podpis na zbiorczym dokumencie).
  4. Cekinowy kostium startowy i cieliste body pod stroje z dużą ilością siatki.
  5. Beżowe napalcówki.
  6. Klubowa bluza+czarne leginsy/klubowy dres.

 

 

 

Do startu przygotowuje trener, a bezpośrednio po starcie opiekę nad zawodniczką przejmuje Rodzic i przygotowuje Dziecko (ubiera w strój cekinowy) do defilady końcowej (ogłoszenia wyników).

 

Zawodniczka powinna być w hali zawodów, gotowa do rozgrzewki (w stroju treningowym; body, getry, napalcówki) na godzinę przed planowanym rozpoczęciem startu jej kategorii wiekowej; uczesana w mocno wylakierowanego, wysoko upiętego koka i umalowana (delikatnie podkreślone oko w kącikach, kości policzkowe i usta).

 

Strój cekinowy TYLKO na start i defiladę. Strój cekinowy zakładają Rodzice pod koniec kategorii poprzedzającej kategorię swojego Dziecka, aby na próbę planszy wejść już w pełnym stroju startowym. 

 

Rodzice Dziewczynek z kategorii startujących najwcześniej proszeni są o zabieranie z Łodzi lub Wrocławia trenera do hali zawodów. Natomiast Rodzice Dziewczynek startujących w ostatniej kategorii proszeni są o zabranie w drogę powrotną do Łodzi bądź Wrocławia naszego trenera przygotowującego Dziewczynki do startów.

 

Rozgrzewka w hali zawodów pod opieką trenera (Rodzice na trybunach) w napalcówkach, czarnym, passionelkowym body i czarnych getrach, jeśli bluza, to rozpinana i bez kaptura.

 

Dojazd, wyżywienie i opłata startowa we własnym zakresie.

Pod wypożyczony kostium cekinowy należy zakładać beżowe gimnastyczne majteczki (dostępne na: www.machiko.eu lub www.merino-sport.pl)

Stroje i przybory

Pierwszy zestaw gimnastyczny

Zestaw gimnastyczny - 200zł:

- body z haftem LA PASSIONE,
- napalcówki,
- skakanka,
- zestaw do czesania koka,
- worek z haftem na akcesoria.

Stroje, przybory, akcesoria

Body: czarna lycra z białym haftowanym logo LA PASSIONE gimnastyka artystyczna - krótki rękaw - 70zł 

Body: czarna lycra z białym haftowanym logo LA PASSIONE gimnastyka artystyczna - bez rękawków - 55zł

Szorty - czarne, bawełniane z haftowanym logo, 50zł

Koszulka z dł. rękawem - czarna z gimnastyczką i logo LA PASSIONE gimnastyka artystyczna - 60zł / dostępny tylko rozm. 128cm

Napalcówki - 40zł

Skakanka - nylonowa, niebieska/czarna - 30zł

Obręcz - hologramowa, niebieska - 40zł

Wstążka - niebieska - 30zł

Pokrowiec na obręcz - 60zł

Poduszka do rozciągania - czarna z gimnastyczką i logo LA PASSIONE gimnastyka artystyczna - 40zł/ brak w magazynie

Worek na akcesoria - czarny z gimnastyczką i logo LA PASSIONE gimnastyka artystyczna - 40zł

Zestaw do czesania koka - 20zł

Bluza z tiulowym wykończeniem - czarna z gimnastyczką i logo LA PASSIONE gimnastyka artystyczna - 130zł/ brak w magazynie

Torba sportowa - czarna z logo LA PASSIONE, 70zł

 

Zakupu można dokonać wysyłając zamówienie SMSem na nr tel. +48 604 965 004, w treści wpisując: ZAMÓWIENIE:...

następnie dokonując przelewu na konto LA PASSIONE Alior Bank 04 2490 0005 0000 4500 5764 3623, na kwotę zgodną z powyższym cennikiem, w tytule wpisując: opłata za akcesoria gimnastyczne.

Zamówienie zostanie wydane podczas zajęć po odnotowaniu wpłaty na nasze konto.

Kilka wskazówek

Jak prawidłowo dobrać przybory?

Pomiar obręczy:

Średnica obręczy jest dostosowana do wzrostu dziecka, obręcz powinna sięgać do kości biodrowej, tj. na zdjęciu. Obowiązujący kolor obręczy, to złoty hologram-zaawansowane i niebieski hologram-początkujące. 

Pomiar skakanki:

Zawiązana na końcach skakanka powinna, po przydepnięciu stopami rozstawionymi max na szerokość bioder, sięgać do pach dziecka, tj. na zdjęciu. Obowiązujący kolor skakanek, to jednolity niebieski.