Przejdź do treści
o nas
O La Passione

O nas

LA PASSIONE to miejsce zrodzone z pasji i miłości do gimnastyki artystycznej, przepięknej olimpijskiej, dyscypliny sportu, łączącej w sobie elementy tańca klasycznego i charakterystycznego z pracą przyborów, tj. skakanka, obręcz, piłka, wstążka oraz maczugi. 

Uprawianie gimnastyki artystycznej znacząco wpływa na rozwój koordynacji ruchowej oraz gibkości, ale przede wszystkim rozwija w dziewczynkach poczucie estetyki ruchu i gracji, kształtuje również piękną sylwetkę.

John joe

ANITA USIELSKA

trener i sędzia gimnastyki artystycznej - ZAŁOŻYCIELKA LA PASSIONE

Licencjonowana instruktorka sportu w dyscyplinach: gimnastyka artystyczna oraz akrobatyka sportowa, a także instruktorka rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness i nowoczesne formy gimnastyki, posiadająca także przygotowanie pedagogiczne, która z powodzeniem przez lata umiejętnie łączyła sport z edukacją - mgr inż. Zarządzania Produkcją (Politechnika Łódzka) oraz doktor ekonomii, w dziedzinie Nauk o Zarządzaniu (Uniwersytet Łódzki).
W latach 2006-2014 była instruktorką gimnastyki artystycznej w UKS 41 Łódź, w latach 2015-2016 współpracowała z sekcją wyczynowej gimnastyki artystycznej MUKS Widzew Łódź.
Jest inicjatorką rozwoju rekreacyjnej gimnastyki artystycznej w Polsce. Od 2014 roku z pasją oddaje się prywatnemu nauczaniu gimnastyki artystycznej w LA PASSIONE Łódź, a od 2017 roku, również w LA PASSIONE Wrocław. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, zarówno prowadząc treningi w klubie sportowym, jak również podczas wyjazdów na obozy oraz zawody sportowe.

ANITA USIELSKA

Jako była zawodniczka doskonale rozumie potrzebę wzrastania w duchu sportowym, rozwijania w dzieciach pasji, kształtowania siły charakteru, sportowej postawy, wytrwałości oraz umiejętności wyznaczania sobie celu i sumiennego dążenia do niego. 

 

Podczas ośmioletniej przygody z wyczynową gimnastyką artystyczną, wielokrotnie reprezentowała UKS 41 Łódź na zawodach w kraju i za granicą. W kolejnych latach wykorzystywała zdobyte umiejętności gimnastyczne tańcząc zawodowo w formacji V6, a także trenując wyczynowo w sekcji Aerobiku Sportowego Politechniki Łódzkiej, a podczas studiów doktoranckich w sekcji Uniwersytetu Łódzkiego. Zwieńczeniem kariery było zdobycie w barwach UŁ mistrzostwa Polski w Aerobiku Sportowym w pionie uniwersytetów oraz v-ce mistrzostwa Polski w klasyfikacji generalnej, podczas XXIV Akademickich Mistrzostw Polski w Aerobiku Sportowym Wrocław 2007. I od tamtego zwycięstwa dzieli się swoją pasją i doświadczeniem z kolejnym pokoleniem gimnastyczek.

John joe

ANASTAZJA BAKHTYUKOVA

INSTRUKTOR TAŃCA I CHOREOGRAF

Swoją drogę zawodową jako tancerka rozpoczęła w prywatnej szkole baletowej, uczestnicząc w licznych spektaklach i festiwalach na Ukrainie oraz za granicą.
Podczas studiów tanecznych na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi zapoznała się z tańcem współczesnym, od czego się zaczęła Jej przygoda w eksploracji własnych zakresów i poszukiwaniu nowego ruchu.
Obecnie jest instruktorem tańca oraz choreografem w szkołach tanecznych w Łodzi, stale współpracuje również z dziecięcym zespołem baletowym “Fouette” w Odessie (Ukrainia).
Tworzy w zakresie technik contemporary, modern, neoclassic oraz jazz z elementami akrobatyki.
Regularnie uczestniczy w warsztatach, podczas których ma możliwość rozwijania własnego stylu, doskonalenia techniki oraz wzbogacenia słownika ruchowego.
Są to między innymi festiwale Cyrkulacje oraz tanzFabrik w Berlinie, gdzie szkoliła się u takich pedagogów, jak Natalia Iwaniec, Iwona Olszowska, Marion Sparber, Minako Seki.
Jej wiedza, umiejętności oraz doświadczenie taneczne i choreograficzne doskonale wspierają rozwój naszych Passionelek.

John joe

BORYS ZAWADA

TRENER AKROBATYKI

Swoją przygodę z akrobatyką zaczął od Parku Trampolin, pokochał powietrzne akrobacje, które idealnie wkomponowały się w Jego kite-pasję.
W 2015 roku zwyciężył w Mistrzostwach Polski Ford Kite Cup Jastarnia 2015, jednak szybko zapragnął robić więcej. Potrzeba rozwoju i doskonalenia siebie, a także metod pracy zaowocowała prowadzeniem regularnych rekreacyjnych zajęć z akrobatyki z dziećmi i młodzieżą w Saltos - park trampolin oraz CelSport. Sportowe zacięcie i zamiłowanie do rywalizacji doprowadziło Go do współpracy z Klubem Sportowym Ad Astra, aktualnymi Mistrzyniami Świata w Tańcu Sportowym.
Dążenie do perfekcji, w tym co Go pasjonuje, doprowadziło do uzyskania tytułu Trenera Klasy II ze specjalnością akrobatyka sportowa.
Obecnie jest studentem Pedagogiki, aby jak mówi: "mieć jeszcze lepsze podejście do podopiecznych podczas prowadzenia zajęć i startów w zawodach".
Jest wielbicielem wszelkiej aktywności ruchowej, wspiera w dzieciach potrzebę rozwijania ich pasji. Pracuje z Passionelkami nad elementami akrobatycznymi i gibkością.

John joe

NATALIA HARTEL

trener i choreograf

Wielka pasjonatka sportów gimnastycznych i wodnych. Od najmłodszych lat była aktywnie działająca zawodniczką klubu UKS Katowice w gimnastce artystycznej, gdzie uczestniczyła w zawodach krajowych i konkursach. Wyczynowa zawodniczka nie ograniczała się tylko do lądu. Od małego była również bardzo zaangażowana w żeglarstwo regatowe. Sport wymagający gibkości, siły i bardzo dobrej taktyki. Niestety w czasie kariery w latach młodszych doznała kontuzji, co na parę lat wykluczyło ją z uczestnictwa w zawodach. 
Pasja do sportu i chęć rozwoju  pozwoliły jej na wyjazd na mistrzostwa Europy w żeglarstwie  i wysokie miejsca na mistrzostwach Polski. Do gimnastyki powróciła w czasie liceum, gdzie realizowała się jako trenerka. Obecnie jest studentką na Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, gdzie podnosi swoją wiedzę i kwalifikacje. Doświadczenie zebrane przez kilka lat, liczne obozy gimnastyczne i żeglarskie, na których prowadziła swoje grupy jako trenerka dają jej bardzo dużą lekkość w podejściu do dzieci, a efekty ciężkiej pracy każdej Passionelki motywują ją do dalszego działania. 

John joe

MAGDALENA KŁOSIŃSKA

asystent trenera

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Kulturoznawstwo z wykształcenia i z pasji miłośniczka kultury i sztuki, ale przede wszystkim mama trzech córek, z ogromnym doświadczeniem w czesaniu koków, wiązaniu wszelkich kokardek i naklejaniu plasterków, z zaangażowaniem wspierająca rozwijanie w dzieciach pasji.
Od 2017 roku wspiera nasze Passionelki podczas regularnych i wyjazdowych zajęć, a także podczas przygotowań do startów w turniejach. Zawsze służy dobrym słowem, a uśmiechem rozpromienia każdy gorszy dzień.
Miłośniczka tenisa i od niedawna gimnastyki artystycznej. Wspaniały przyjaciel i po prostu dobry człowiek.

Gimnastyka Artystyczna La Passione

ZAPRASZAMY NA ZAJĘCIA

Pragnąc zaszczepić w kolejnym pokoleniu miłość do tej pięknej dyscypliny sportu, w zgranym zespole LA PASSIONE zaprasza dziewczynki w wieku 5-14 lat do uczestnictwa w zajęciach z rekreacyjnych gimnastyki artystycznej w Łodzi i we Wrocławiu.