Przejdź do treści

Letnie zajęcia Łeba 2019

Summer Camp Łeba 2019

W terminie 24-31 sierpnia, jak co roku, 24 Passionelki z Łodzi i Wrocławia wspólnie szlifowały formę przed nowym sezonem podczas Letnich zajęć w Łebie ??

Dziewczynki każdy dzień rozpoczynały rozruchem na plaży w towarzystwie pięknego słońca, ożywczego wiatru i szumu morza. Codzienny, trzygodzinny trening w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Łebie, przyniósł efekty w postaci nowych choreografii układów taneczno-akrobatycznych i z piłką?
W tym roku aura była dla nas niezwykle łaskawa i każdego dnia po obiedzie Passionelki mogły relaksować się na plaży i trenować na piasku elementy akrobatyczne ? 
Dziękujemy naszemu trenerowi Borysowi Zawada za salta machowe ?
Wieczorami był oczywiście streching w naszym ukochanym O.W. Fregata w Łebie ? trening z wykorzystaniem gum był ciężki, ale przyniósł oczekiwane efekty.
Dziewczynki dzielnie trenowały, ale był również czas na odpoczynek i zwiedzanie. Była wizyta Sea Parku Sarbsko - już wiemy skąd nazwa ćwiczenia foka ?
Zwiedzałyśmy wystawę okrętów i statków, Krainę smoków oraz Muzeum bursztynu, której zwieńczeniem było poszukiwanie i zbieranie bursztynów na cudownej plaży ?
Było ognisko z pieczenie kiełbasek i śpiewaniem, dyskoteka, pokazy z medalami i prezentami dla najlepszej uczestniczki Summer Camp Łeba 2019 oraz zwyciężczyń konkursu czystości, a także bardzo ekscytująca wizyta w kinie 7D i wspólne świętowanie urodzin naszej Oliwki ?
Bardzo dziękujemy Wszystkim dzięki, którym nasze Passionelki tak wspaniale i efektywnie spędziły czas w Łebie.
Dziękujemy:
O.W. Fregata w Łebie za doskonałą organizację i komunikację, komfortowe warunki i przepyszne jedzenie?
Firmie Reen Wear za realizowanie naszych modowych marzeń ? Dzięki Wam zadałyśmy szyku ? dziękujemy za przepiękne bluzy i przeciwdeszczowe pelerynki!
Pani Magdalenie Kłosińska za obecność i nieocenione wsparcie w trudnych chwilach.
Machiko Gymnastics za przepiękne medale i upominki ❤️
A Passionelkowym Rodzicom dziękujemy za zaufanie i powierzenie nam Waszych największych Skarbów!
Wierzymy, że ten wspólnie spędzony czas i intensywne treningi przyniosą wspaniałe startowe efekty w nowym sezonie ?
Jednocześnie informujemy, że kolejne Letnie trenowanie w Łebie odbędzie się w terminie 15-22 sierpnia 2020 ?